• 0224 242 07 00
  • 0224 242 08 00
  • info@bursaiselbiseleri.com.tr

Müşteri Hizmetleri
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0224 242 07 00

Mekap Marka İş Ayakkabıları

Mekap Marka İş Ayakkabıları

Mekap uluslararası standartlara uygunluğu, rahat ve konforu açısından dünyada en çok tercih edilen markalardan biridir. İş ortamlarında çalışanların rahatlığı ve çalışma performansı açısından kaliteli ayakkabı kullanımı son derece önemlidir. ABA TEKNİK firmamız Mekap marka iş ayakkabıları ile kalitesini ve farkını ortaya koyarak kurumsal ve kurumsal olmayan firmalara her çeşit iş ayakkabısı üretmektedir. Mekap ayakkabıları ile çalışmak kaliteyi ve performansı artırdığı gibi bu ayakkabıların kullanım ömrü de diğer markalara göre daha uzun olmaktadır. Firmamız kaliteli malzemeler kullanarak üretmiş olduğu Mekap marka iş ayakkabıları ile birçok sektöre hizmet sağlamaktadır. İş alanınız ne olursa olsun çalışma ortamınıza en uygun ayakkabı seçimini ABA TEKNİK güvencesi ile yapabilirsiniz.

Mekap marka iş ayakkabıları birbirinden farklı çeşide sahiptir. Bu çeşitlerden bazıları ise şöyle;

  • Deri: ISO EN 20344 standardına uygun bir şekilde üretilen bu ayakkabılarda cilt deri ve yanmaz deri kullanılarak en zorlu çalışma koşulları için üretilen ayakkabılardır. Yırtılma ve aşınmaya karşı dayanıklı deri özelliği bulunan bu ayakkabılar nefes alabilme ve su geçirmeme özelliğine de sahiptir.
  • Kevler Taban: Üstün koruma özelliğine sahip olan kevler taban iş ayakkabıları Hafif ve esnek yapısı nedeniyle oldukça kullanışlı olan bu ayakkabılar tabanının sağlamlığı sayesinde delici maddelerin ayağa batmasını engellemektedir.
  • DRY TOUCH ASTAR: Bu kumaş ayakkabı sektörüne yönelik olarak özel bir şekilde üretilmiş olmakla birlikte teri ve nemi çabucak emerek dışarı atma özelliğine sahiptir. Yüksek hava geçirgenliği sayesinde nefes alan ve aşınma ya da yıpranmaya dayanıklı iş ayakkabılarının üretiminde kullanılmaktadır.
  • Mostra: Gözenekli yapısı bulunan iç taban ayakkabının havalanmasına yardımcı olmaktadır. Teri çabucak emerek dışarı atmaktadır. Kullanım ömrünün uzun olması ve yıkanabilme özelliği de avantajları arasında yer almaktadır.

İş güvenilirliğini artıran ve kullanıcılarına konforu yaşatan Mekap marka iş ayakkabıları uzun ömürlü, dayanıklı ve aşınmaz yapısı sayesinde hem sağlığınızı, hem de bütçenizi korur. ABA TEKNİK firmamız tarafından son teknoloji koşulları ile üretilen Mekap iş ayakkabılarına sahip olmak için iletişim kısmından bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Yorumlar kapalı.

X