• 0224 242 07 00
  • 0224 242 08 00
  • info@bursaiselbiseleri.com.tr

Müşteri Hizmetleri
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0224 242 07 00

İş Elbisesi İmalatı

İş Elbisesi İmalatı

ABA TEKNİK firmamız 2009 yılından bu yana iş elbisesi imalatı sektöründe kalitesi ve güvenilirliği ile öncü olmayı başarmış bir firmadır. Her sektöre uygun, farklı ebatlarda ve birçok farklı elbise imalatı üretim tesislerimizde son teknolojik ürünler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Kurumsal ya da kurumsal olmayan firmalara, özel sektör çalışanlarına ya da bireysel çalışanlara aradığı özelliklere uygun iş elbisesi imalatı deneyimli ve uzman kadromuz tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından üretilen iş elbisesi çeşitlerinden bazıları şunlardır;

  • Montlar
  • Ceketler
  • Önlükler
  • Aşçı elbiseleri
  • Garson elbiseleri
  • İtfaiyeci elbiseleri
  • Askeri personeller için elbiseler

Firmamız tarafından üretilmekte olan iş elbisesi çeşitlerinden sadece birkaç tanesi. Firmamız çeşitte sınır tanımamakla birlikte sahip olduğu geniş müşteri kitlesini daha da genişletmek için uygun fiyatlar da sunmaktadır. Çalışma koşullarınıza uygun iş elbisesi imalatı yapacak firma arıyorsanız ABA TEKNİK firmamız tüm deneyimleri ile yardımınıza hazır. Hem iş güvenilirliği açısından, hem de firmanızın prestiji açısından önem taşıyan iş elbiseleri, eldivenler, gözlükler ve ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü malzeme firmamız tarafından üretilmektedir. İş alanlarında ihtiyaç duyulan her şeyin imalatını gerçekleştiren firmamız insan sağlığına verdiği önemi de kaliteli malzemeler kullanarak göstermektedir.

İstediğiniz ebatlarda ve istediğiniz adette iş elbisesi üretimi için kaliteli bir firma ile anlaşmak istiyorsanız çalışma alanınıza uygun kriter ve özelliklere sahip iş elbisesi üretimini firmamıza teslim edebilirsiniz. Firmamız iş elbiseleri üretiminde uygun özellikleri ve çalışma alanınız için en iyi malzemelerin ne olması gerektiği konusunda sizleri bilgilendirerek ister baskılı, ister baskısız iş elbiseleri imal etmektedir. İş elbisesi imalatı konusunda uzman personellerimiz elbiselerin tasarım aşamasından dikimine kadar geçen her aşamada son derece hassas ve özenli bir çalışma performansı göstermektedir.

Vücudu dış etkenlerden koruyan ve iş ortamlarında oluşabilecek herhangi bir olası risk ya da kazaya karşı vücudun zarar görmesini engelleyen iş elbiseleri üretiminde firmamız malzeme kullanımında kaliteden ödün vermeden insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Aradığınız özelliklere ve uygun fiyata sahip iş elbisesi imalatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar kapalı.

X