• 0224 242 07 00
  • 0224 242 08 00
  • info@bursaiselbiseleri.com.tr

Müşteri Hizmetleri
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0224 242 07 00

Bursa İş Elbiseleri ve İş Ayakkabıları

Firmamız ABA TEKNİK, 2009 yılında kurulmuş olup İş Güvenliği, İkaz ve Uyarı Levhaları ve İş Elbiseleri Sektöründe hizmet vermektedir.

Her zaman, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ürün ve hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş olan firmamızda her türlü iş elbisesi ve iş ayakkabıları ihtiyaçlarınıza çözüm üretmeyi amaçlıyoruz.
Firmalara özel uyarı ve ikaz levhalarının temini, çeşitli tekstil ürünlerinin temini, iş güvenliği ürünleri,iş elbiseleri,iş ayakkabıları satışı Aba Teknik'in faaliyet alanları olup bu hizmet ve ürünlerin sunulmasında her zaman kaliteyi ve müşteri mennuniyetini önplanda tutmak birincil hedefimizdir.
Geçmişten gelen tecrübe ve bilgi birikimi ile "iş güvenliği" sektöründe kalıcı ve kesin çözümler sunan firmamızın en büyük amaçlarından biri, firmaların iş sağlığı ve iş güvenliği konusundaki tüm ihtiyaclarını karşılamaktır.

Müşteri Memnuniyeti Önceliğimiz

Bursa İş Elbiseleri olarak en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Uzun yılların vermiş olduğu sektördeki tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için vargücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Profesyonel, çözüm odaklı ve inovatif bakış açısıyla; Toplumumuzda iş sağlığı ve güvenliği kültürü ile çalışma barışını sağlayarak, uluslararası standartlara ulaştırmak ve kalite prensibi doğrultusunda hizmet verdiğimiz firmaların marka değerini arttırarak sektörün lider firması olmaktır

Misyonumuz

Uzman ve deneyimli kadromuz ile ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği alanına farkındalık yaratarak iş sağlığı ve güvenliği gereklerini mevzuata uygun bir şekilde eksiksiz yerine getirme ve daha güvenli çalışma ortamları oluşturarak hizmet verdiğimiz firmaların çözüm ortağı olmaktır

Değerlerimiz

İnsan Odaklı Etik Çalışma, Sorumluluk Bilinci Yasalara Uyum, Müşteri Memnuniyeti Dürüstlük, Güvenilirlik Katılımcılık, Gizlilik Uzmanlık, Ekip Çalışması

X