• 0224 242 07 00
  • 0224 242 08 00
  • info@bursaiselbiseleri.com.tr

Müşteri Hizmetleri
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0224 242 07 00

Elektrikçi Ayakkabıları

Elektrikçi Ayakkabıları

Her sektör için uyun ayakkabı seçiminde bazı kriterler aranır. İş ayakkabıları çalışma alanlarına göre farklı çeşitlerde üretilebilir. Özellikle elektrikçi ayakkabıları metalden tamamen bağımsız olarak üretilmelidir. Elektrikçi ayakkabıları CE EN ISO Standartlarına uygun üretilmekle birlikte ek olarak güvenlik özelliklerine de sahiptir. ABA TEKNİK firmamız tarafından üretilmekte olan elektrikçi ayakkabıları arkası suya dayanıklı, terleme ve aşınma gibi durumlara karşı yüksek performans gösteren kumaş astarı özelliğine sahiptir. Aynı zamanda firmamız tarafından özenle üretilen elektrikçi ayakkabıları esnek bir yapıya sahip olmakla birlikte kumaşlar da delinmez özelliktedir.

Firmamız tarafından iş güvenliğini artırmak ve insan yaşamını korumak amacıyla hassasiyetle üretilmekte olan elektrikçi ayakkabıları şu özellikleri taşımaktadır;

  • Elektrikçi ayakkabılarında tabandan güçlendirilerek kaymalara karşı önleyici tedbirler alınmıştır.
  • Firmamız elektrikçi ayakkabıları üretiminde ozona ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı plastik malzemeler kullanmaktadır.
  • Bot tarzındaki elektrikçi ayakkabıları nem biriktirmeme özelliğine sahip olmanın yanı sıra üstte bulunan kemeri sayesinde de içine geçebilecek her türlü etkiyi önlemektedir.
  • Güçlendirilmiş taban yapısına sahip olan bu ayakkabılar kullanım rahatlığı sağlar ve kavisli taban yapısı için de oldukça uygundur.
  • Firmamızın kalite güvencesi ile üretilmekte olan ürünlerimiz garantili olmakla birlikte, tırnaklı taban yapısı sayesinde de kaymaya karşı dirençlidir.
  • Elektrikçi ayakkabıları aynı zamanda düşme riskine karşı da hassasiyeti yüksek tabanlı ayakkabılardır.

İş güvenliğine önem veren firmamız tarafından üretilen elektrikçi ayakkabıları suya, neme ve ozon ışınlarına karşı son derece dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için güvenle giyebilirsiniz. Özellikle de plastik izole ayakkabılar elektrikçilerin merdivenlere çıkışı sırasında yüksek tutuş özelliği göstermektedir. Elektrikçi ayakkabıları ve botları personel güvenliğini artırmakla birlikte elektrikle uğraşanlar için en önemli koruma malzemesidir. İnsan yaşamı açısından bu durumun ne kadar hassas olduğunun bilincinde olan firmamız müşterilerden gelen siparişlerde son derece kaliteli ve sertifikalı malzemeler kullanarak performansı yüksek ürünler üretmektedir. Sizler de firmanız için ya da bireysel çalışıyorsanız can güvenliğiniz için elektrikçi ayakkabıları siparişinizi vermek isterseniz firmamızla iletişime geçerek uygun fiyat seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Yorumlar kapalı.

X