• 0224 242 07 00
  • 0224 242 08 00
  • info@bursaiselbiseleri.com.tr

Müşteri Hizmetleri
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0224 242 07 00

Bursa İş Ayakkabısı Firmaları

Bursa İş Ayakkabısı Firmaları

İş güvenliği ve çalışanların rahatlığı açısından en dikkat çekici noktalardan birisi çalışma ortamına uygun iş ayakkabısı kullanımıdır. Bursa iş ayakkabısı firmaları arasında kaliteli imajı ile sektördeki yerini her daim koruyan ABA TEKNİK firmamız iş ayakkabıları üretiminde geniş çeşitliliği ile birçok firmanın tercihi oluyor. Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile alınan siparişlere son derece özen ve hassasiyetli bir şekilde yaklaşmaktadır. Kaliteli malzeme kullanımı ve zamanında teslimat firmamızın bulunmuş olduğu sektördeki başarısını da her geçen gün artırmaktadır. İş ayakkabılarının rahatlığı ve uzun ömürlü kullanım yapısı sayesinde iş ortamınızdaki verimliliği artırmak için üretici firmayı doğru seçmeniz son derece önemlidir. Bu aşamada çalışma alanına uygun malzemeler kullanarak performansınızı yükselten firmamız her daim yanı başınızdadır.

Bursa iş ayakkabısı firmaları arasında yer alan firmamız gerek endüstriyel mekanlar için, gerekse ticari faaliyetlerin yürütüldüğü mekanlar için ayakları ve parmakları korumaya yönelik ayakkabılar üretmektedir. İş ayakkabıları ayağa ya da parmaklara herhangi bir cismin düşmesi, batması ya da hasar vermesi durumunda riskleri en aza indirmeyi sağlamaktadır. Firmamız tarafından üretilen iş ayakkabıları çeşitleri hakkında da kısaca bilgiler sunalım;

  • Elektrikçi Ayakkabıları: Firmamız tarafından üretilen elektrikçi ayakkabıları metalden tamamen arındırılmış, terleme ve aşınma gibi problemlere karşı dayanıklı, astarlı ve dolgulu yapısı ile esnek ve delinmez özelliğe sahiptir.
  • Çelik Burunlu İş Ayakkabıları: Ağır metal sıçramaları ve çivi batmaları gibi problemlere karşı çelik burunlu ve kaliteli tabanı olan ayakkabılardır. Firmamız bu ürünlerde de kalite ve güvencesini ortaya koymaktadır.
  • Gıda Sektörü İş Ayakkabıları: Gıda sektöründe çalışanlar için üretilen bu ayakkabılarda dışarıdaki mikroorganizmaların içeriye taşınmasını önlenmektedir. Ayrıca bu ayakkabılar sayesinde çalışma ortamlarında temiz ve hijyenik bir alan yaratılmaktadır. Bursa iş ayakkabısı firmaları arasında yer alan ABA TEKNİK firmamız gıda sektörü için üretilen iş ayakkabılarında kaymayan, su geçirmeyen ve terletmeyen malzemeler kullanmaktadır.

İstediğiniz sektöre uygun ister kurumsal, isterseniz de bireysel çalışma ortamları için rahat, konforlu ve uygun fiyata sahip iş ayakkabıları arıyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.

Yorumlar kapalı.

X